קריפטו – מטבע העתיד, ואתם יכולים ליהנות ממנו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

קריפטו

עולם האינטרנט שינה באופן מהותי את התפיסה שלנו לגבי הרבה מאוד דברים, דברים שבעבר היו מובנים לנו מאוד, היו ברורים מאליהם ולא חשבנו שאי פעם הם ישתנו ונסתכל עליהם אחרת. היכולת לייצר תקשורת בין גורמים שונים, ממקומות שונים, מבלי שהם פגשו אחד את השני, היכולת להעביר מידע ולבצע פעולות שונות דרך המחשב, פתחו אופקים לדברים שלא יכולנו לדמיין בעבר.

אחד מאותם דברים, זו היכולת לייצר מטבע מבוזר, דיגיטלי, שאינו נשלט על ידי אף גורם ממשלתי או אחר, וכולם יכולים לסחור בו, כאשר ערכו נקבע על ידי השוק בלבד ולא על ידי ממשלות או בנקים. יש שיראו בכך את מהות הכלכלה החופשית כפי שחוקרים, היסטוריונים וגורמים אחרים חשבו עליה במשך עשרות ומאות שנים.

קריפטו זו דוגמא למטבע מבוזר שאינו נשלט על ידי אף גורם ממשלתי, וערכו נקבע רק על ידי מסחר בין אנשים. זה מטבע ש"נכרה" באינטרנט ואין לו קיום פיזי אלא רק ברשת עצמו. כלומר, בשונה מדולר, יורו או שקל, אין שטר או מטבע קריפטו פיזי, אלא מדובר על נתון מספרי שקיים בארנקים דיגיטליים השייכים למי שמחזיק וסוחר בו. המסחר נעשה ברשת בדרכים שונות, וכאמור הערך נקבע על ידי הסוחרים ולא על ידי גורם חיצוני.

למה משתלם להשקיע בקרפיטו?

צריך להודות, מרבית האנשים אינם מכירים מטבע קריפטו ואם כן, הם לא מעורים בהשקעה ובמסחר בו. ההסבר הוא פשוט, למרבית האנשים אין ביטחון מספיק גבוה שידעו כיצד להתנהל איתו וכיצד לא להפסיד את ההשקעה שלהם.

מנגד, אפשר לראות עלייה של סוחרים, בין אם מדובר בסוחרי מטבעות ותיקים ובין אם מדובר בצעירים שמכירים את הנושא ובוחרים להשקיע בו מתוך הבנה שזה ישתלם להם בעתיד.

אנחנו לא יכולים להתנבא, אך בהחלט אפשר להאמין שבעתיד הלא רחוק, קריפטו יהיה מטבע יותר מבוסס ולכן משתלם להשקיע ולסחור בו כבר עכשיו. זה לא שונה ממסחר אחר, ואפילו אפשר לעשות את זה בצורה פשוטה יחסית.

לדוגמא, חברת MAX מציעה כרטיס אשראי ההופכת כל עסקה שמבצעים בכרטיס לפוטנציאל לצבירת קריפטו. הרעיון הוא פשוט, החברה רוצה למשוך לקוחות שישתמשו בכרטיסים שלה. לכן היא מציעה כרטיס במסגרתו, במקום לקבל נקודות או החזר כספי, יכולים המשתמשים לצבור קריפטו בארנק מיוחד במסגרת כל עסקה שהם מבצעים. אם נניח, הלקוח קונה בגדים אז על פי סכום הרכישה הוא מקבל מטבעות קריפטו שנשמרים עבורו בארנק מיוחד, אליו יש לו גישה חופשית.

למה זה משתלם? כך אפשר להיכנס אל תוך התחום, להתנסות בו מבלי לחשוש מהפסדים ובעתיד אפשר לסחור במטבעות, להגדיל את ההיצע, ואולי אפילו להשתמש במטבעות לצורך ביצוע תשלומים שונים כפי שניתן לבצע כבר היום באתרי אינטרנט שונים.

קריפטו

 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן